Anna Gąsior

Moje motto życiowe to: „Patrz sercem – ono ma najlepsze oczy!”

Tutaj Ania, jestem dębiczanką, prywatnie żoną Wojtka, Mamą Jasia i Alusi , do tego energiczną oraz szczęśliwą kobietą zakochaną w muzyce!

Muzyka była moją pasją od zawsze. Już jako mała dziewczynka (5lat) uczęszczałam na zajęcia rytmiki i tańca do DK „Śnieżka”, później na tańce nowoczesne,   ukończyłam także Szkołę Muzyczną w Dębicy pod kątem pianina i gitary.

Jako zastępowa muzyczna grałam na zbiórkach harcerskich w swojej drużynie oraz na rajdach obozach itd., później także byłam animatorem muzycznym na studiach w Duszpasterstwie Akademickim we Wrocławiu, gdzie grałam na gitarze podczas spotkań studenckich.

W 2008 roku założyłam zespół muzyczny, który występował  podczas różnych uroczystości – koncerty kolęd, pielgrzymki, rekolekcje, apele, jasełka, śluby i inne.  Od 2010 roku uczę dzieci grać na instrumentach i lubie to, co robię – bo widzę uśmiech na twarzach swoich uczniów gdy robią postępy. Nadal rozwijam się muzycznie na nowych kursach i studiach.

Jestem  dyplomowanym nauczycielem Rytmiki i Tańca dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych oraz  Animatorem czasu wolnego, urodzin oraz zabaw dziecięcych. Kocham dzieci oraz muzykę dlatego każde dziecko traktuje indywidualnie oraz poświęcam mu wiele uwagi i czasu.  Myślę, że Państwa dzieci też mogą radośnie, muzycznie i twórczo spędzać czas i rozwijać swoje talenty!

Moje motto życiowe to: „Patrz sercem- ono ma najlepsze oczy!”

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

9
lat

doświadczenia

pracy z dziećmi